| Rubrik |
| Tillverkare | dbramante1928 |
| Egenskaper |
| Fodertyp | Fodral |
| Produktfärg | Transparent, Vit |
| Märke kompatibilitet | Apple |
| Kompatibilitet | iPhone 15 Pro |
| Skyddsfunktioner | Dammresistent, Represistent |
| Färgbehandling yta | Monokromatisk |
| Ursprungsland | Kina, Mexiko |
| Smartphone kompatibilitet | iPhone 15 Pro |
| Vikt och dimensioner |
| Bredd | 76 mm |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Vikt | 40 g |
| Datapaket |
| Antal per paket | 1 st |
| Paketbredd | 117 mm |
| Paketdjup | 20 mm |
| Pakethöjd | 207 mm |
| Paketvikt | 108 g |
| Logistikdata |
| Produkter per pall (EU) | 30 st |
| Masterkartong (ytterkartong) bredd | 390 mm |
| Masterkartong (ytterkartong) längd | 245 mm |
| Masterkartong (ytterkartong) höjd | 240 mm |
| Masterkartong (ytterkartong) bruttovikt | 3980 g |
| Masterkartong (ytterkartong) volym | 22932 cm³ |
| UK Trade Tariff-kod | 3926 90 97 90 |
| Andra funktioner |
| Lådvikt | 68 g |