| Topptekst |
| Produsent | Mousetrapper |
| Mouse |
| Formål | Kontor |
| Enhetsgrensesnitt | USB Type-A |
| Bevegelsesdetektor-teknikk | Mekanisk |
| Rulletype | Knapper |
| Antall knapper | 6 |
| Bevegelsesoppløsning | 2000 dpi |
| Dreiehjul | Ja |
| Trykknapptype | Trykkede knapper |
| Knappefunksjoner | Programerbar |
| Anbefalt bruk | PC /Laptop |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antall programmerbare knapper | 6 |
| Rulleretninger | Vertikal |
| Innebygd minne | Ja |
| Bluetooth | Nei |
| Fingeravtrykksavleser | Nei |
| Design |
| Ergonomisk strykejernutforming | Ja |
| Produktfarge | Svart, Grå, Hvit |
| Materiale | Akrylonitril-butadien-styren (ABS), Silikon |
| Fargebehandling overflate | Monokromatisk |
| Energihåndtering |
| Strømkilde | Kabel |
| Oppladbar | Nei |
| Ergonomi |
| Kabellengde | 1 m |
| Fungerer på enhver overflate | Ja |
| Plugg inn og spill | Ja |
| Inntrekkbar kabel | Nei |
| Systemkrav |
| Støttede Windows operativsystemer | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 10, Windows 11, Windows 11 x64, Windows 11, 10 |
| Støttede Mac operativsystemer | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Støttede Linux operativsystemer | Ja |
| Støttede mobile operativsystemer | Android, iOS, iOS, Android |
| Vekt og dimensjoner |
| Bredde | 480 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Vekt | 715 g |
| Emballasjeinnhold |
| Bruksanvisning | Ja |
| Håndleddshvilepute | Ja |
| Datainnpakking |
| Antall per pakke | 1 pc(s) |
| Antall | 1 |
| Pakkebredde | 500 mm |
| Pakkedybde | 150 mm |
| Pakkehøyde | 40 mm |
| Pakkevekt | 190 g |
| Pakketype | Boks |
| Logistikk data |
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Harmonisert system (HS)-kode | 84716070 |
| Garanti og tjenester |
| Garanti | 2 År |