| Generelt |
| Lagringskapasitet | Model Depends |
| 5G (NR) | Ja |
| RAM-minne | 4GB |
| Lanseringsår | 2025 |
| Grunnleggende informasjon |
| Produktnavn | Samsung Galaxy A17 4GB RAM 128GB |
| Produsenter | Samsung |
| Kategori | Mobiltelefoner |
| Tilkoblinger |
| Datatilkobling | USB |
| Bildeegenskaper |
| Trykkskjerm (touchscreen) | Ja |
| Design |
| Farge | Svart, Grå |
| Kommunikasjon |
| 2G (GSM) | Ja |
| 4G (LTE) | Ja |
| 5G (NR) | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Lagring |
| Lagringskapasitet | Model Depends |
| Minne |
| RAM-minne | 4GB |
| Annet |
| Lanseringsår | 2025 |