| Rubrik |
| Tillverkare | Sony |
| Prestanda |
| Produkttyp | Hörlurar |
| Bärstil | In-ear |
| Rekommenderad användning | Musik, Dagligen |
| Hörlurstyp | Stereo |
| Produktfärg | Svart |
| Kontrolltyp | Touchkontroll |
| Signal-till-brus-förhållande (SNR) | 0.82 dB |
| Skyddsfunktioner | Vattentålig |
| Internationell skydds (IP)-kod | IPX4 |
| Färgnamn | Svart |
| Volymkontroll | Digital |
| Fungerar med Apple Siri | Ja |
| LED-indikatorer | Batterinivå |
| HD-röst | Ja |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Fungerar med Google Assistant | Ja |
| Anslutning |
| Anslutningsteknologi | Drahtlöst |
| True Wireless Stereo-teknologi (TWS) | Ja |
| USB-anslutning | USB-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, HSP, SBC, AAC, Aptx, Aptx-HD, LDAC, LHDC, SBC, AAC, Aptx, Aptx-HD, LDAC, LHDC 5.0 |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Hörlurar |
| Öronkoppling | Intraaural |
| Hörlursfrekvens | 20 - 20000 Hz |
| Intraaural hörlurstyp | Öronsnäckor |
| Akustiskt system | Sluten |
| Oljuddämpning | Ja |
| Oljudreduktionstyp | Aktiv |
| Mikrofon |
| Mikrofontyp | Inbyggd |
| Batteri |
| Batteridriven | Ja |
| Batterityp | Inbyggt batteri |
| Uppladdningsbart batteri | Ja |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kontinuerlig ljudavspelningstid (med laddningsfall/med ANC) | 30 h |
| Taltid | 4.5 h |
| Laddningskälla | Laddningsfall |
| Batteriladdningstid (laddningscase) | 3.5 h |
| Laddningstid | 1.5 h |
| Kontinuerlig ljudavspelningstid (med laddningsfall/utan ANC) | 40 h |
| Kontinuerlig ljudavspelningstid (med ANC) | 8.5 h |
| Kontinuerlig ljudavspelningstid (utan ANC) | 12 h |
| Energihantering |
| USB Type-C laddport | Ja |
| Förpackningsinnehåll |
| AC-adapterbunt | Nej |
| Laddare | Nej |
| Laddningscase | Ja |
| Laddningsanslutningstyp | USB Type-C |
| Garantikort | Ja |
| Kablar inkluderade | USB |
| Öronproppsmaterial | Silikon |
| Datainpackning |
| Paketbredd | 42.1 mm |
| Paketdjup | 87 mm |
| Paketens höjd | 110.09 mm |
| Paketvikt | 135 g |
| Andra funktioner |
| Hörlursanslutning | Bluetooth |
| Strömförsörjningstyp | USB (Typ-C) |
| Garanti och tjänster |
| Garanti | 2 År |